O FIRMIE

Oferowane przez nas elementy złączne muszą spełniać wiele wymogów i odznaczać się wysoką jakością. Nasza firma stawia na rozwój i chętnie podnosimy sobie poprzeczkę, podejmujemy się wykonania wielu elementów złącznych na podstawie rysunków technicznych i modeli zgodnie z wymogami naszych kontrahentów. Nie stanowią dla nas problemu duże, a także skomplikowane zamówienia. Posiadamy dobrze zaopatrzony magazyn wyrobów gotowych, dzięki czemu zlecenia realizowane są w krótkim terminie. Codziennie z naszych magazynów wyjeżdżają liczne dostawy pod wskazany przez kontrahentów adres. W celu maksymalizacji zadowolenia naszych klientów baza asortymentu stale ulega poszerzeniu o nowe pozycje w atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy bardzo elastyczni i doskonale potrafimy sprostać wymaganiom ciągle zmieniającego się rynku. Nie jesteśmy jedynie dostawcami dla naszych kontrahentów, w pełni angażujemy się w współpracę i kontakt z klientami, a także chętnie pomożemy rozwiązać Państwu wszelkie problemy i służymy profesjonalną wiedzą w zakresie elementów łącznych.Jesteśmy pewni, że dzięki tak prowadzonej polityce naszej firmy w pełni zasługujemy na Państwa zaufanie. TECH-MET to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących zaopatrzenia w śruby i wyroby śrubowe, a teraz to rozwiązanie jest dla Państwa na wyciągnięcie ręki.W celu ułatwienia Państwu zapoznania się z naszym asortymentem stworzyliśmy katalog, który mamy nadzieję dostarczy Państwu wszystkich niezbędnych informacji o elementach złącznych, a także będzie bardzo przydatny w codziennej pracy. Życzymy miłej lektury.

Jako firma chcąca stale się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty, chętnie podejmiemy współpracę z firmami, które w codziennej pracy mają styczność z elementami złącznymi, mamy nadzieję, że bez problemu znajdziemy najodpowiedniejszą platformę współpracy. Każdy z naszych klientów posiada własny cennik na wybrany asortyment i z czasem zyskuje coraz większe rabaty. W celu podjęcia współpracy prosimy o kontakt mailowy z biurem.